Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chocol03/pizza-it.com/www/catalog/controller/extension/module/microdatapro.php on line 151Notice: Undefined index: remarketing_ids in /home/chocol03/pizza-it.com/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 484Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chocol03/pizza-it.com/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 484Салати (Pizzeria #1) Безкоштовна Доставка Піци Чернівці
Menu
Pizza Box
Замовлення Приймаємо Щодня з 10:30 до 22:30. Безкоштовна Швидка Доставка.

Салат

В цій категорії немає товарів.

Салат з Доставкою у Чернівцях
Смачні та вишукані салати допоможуть Вам збалансувати соуси та начинку неаполітанської піци. Для цього чудово підходять салати зі свіжих овочів. До піци смакуватиме грецький салат чи мікс зі свіжих салатів та овочів або щось біль вишукане. Італійці зазвичай замовляють одну піцу на людину і салат.
Боїтеся помилитися та обрати не той салат? Зателефонуйте в службу доставки Famiglia Grande та проконсультуйтеся перед тим, як зробити замовлення. Вам швидко доставлять смачну піцу, щойно спечену у печі. Завдяки доставці у Термо Сумці вона не встигне охолонути та збереже всі свої смакові якості. Різноманітні салати та напої стануть прекрасним доповненням до страви, тож не баріться.

Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити ваш досвід перегляду та функціональність нашого сайту. Privacy Policy.