Menu
Pizza Box

Оплата

1 Оплата Товару здійснюється:

  •  Готівкою кур'єру, при отриманні замовлення,
  • Безготівковим розрахунком Картою, G Pay, Apple Pay, при отриманні замовлення, 
  •  онлайн на Сайті за допомогою сервісу LiqPay


2. Ціна Товару вказується в гривнях. 

3.  Загальна вартість замовлення складається з вартості усіх Товарів, зазначених у підтвердженому оператором кол-центру Продавця замовленні Покупця, з урахуванням актуальної на час оформлення замовлення вартості цих Товарів, вказаної на Сайті, усіх податків та зборів, а також з вартості комплектації замовлення. 

4. Продавець має право зупинити виконання замовлення та/або скасувати замовлення в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Покупцем обов'язку з оплати відповідного замовлення до моменту доставки Товарів кур'єром за вказаною адресою доставки Покупцем (у випадку вибору "Безкоштовної доставки" як способу доставки) або до моменту пред’явлення Покупцем вимоги про надання Товарів у місці видачі замовлень (у випадку вибору "Самовивозу" з місця видачі замовлення). 

5.  Загальна вартість замовлення повідомляється оператором кол-центру Продавця Покупцеві при оформленні замовлення. 

6. Оплата Товарів здійснюється в національній валюті України. 

7. У випадку, якщо Покупцем було обрано Безготівкову форму оплати вартості замовлення Товар передається Покупцю лише за умови оплати повної вартості Товару. У такому випадку оплата вартості Товару вважається здійсненою в момент зарахування відповідних грошових коштів на рахунок Продавця.