Про нас

“Famiglia Grande  – справжня італійська піца для великої родини величного міста. 

Вона поєднує в собі найкращі традиції приготування, для італійців піца більше, ніж просто національна страва, це культурна цінність країни, символ міцної родини.  

  •   Тільки справжня піч

Ми випікаємо нашу піцу в справжній італійській печі при температурі 400 oС, від всесвітньо відомого виробника. Завдяки цьому піца  “Grande Famiglia” має досконалий італійський смак.

  •   Спеціальне борошно для піци

Ми використовуємо італійське борошно вищого ґатунку, дрібного помелу  - "00". Воно виготовляється з твердих сортів пшениці і містить мінімальну кількість крохмалю, саме тому піца "Grande Famiglia" така смачна і низькокалорійна.

  •   Фірмовий італійський соус “Pomodoro”

Соус для нашої піци готується з очищених перетертих томатів сорту Pomodori Pelati, привезених прямо з сонячної Італії.

  •   Справжня італійська моцарелла

Сир моцарелла - традиційно входить до складу італійської піци. Це молодий сир, що виготовляється в регіоні Кампанія. У кожну піцу ми додаємо саме його.

  •   Піцайоло

Смак нашої піци залежить від вміння, досвіду та натхнення піцайоло. Тому люди, які готують для Вас, пройшли відмінну школу у провідного майстра. Тільки впевненість в собі та позитивний настрій, дозволять приготувати піцу, яку любить весь світ.

  Замовлення та доставка

Піца – не лише смачна корисна страва, вона встигла стати уособленням веселого проводження часу в колі родини та  друзів. Вам варто просто зателефонувати й зробити замовлення – а ми додамо справжнього італійського смаку до Вашого дозвілля!


099 081 82 07


pizza-it.com
 

Grande Famiglia – Родинні традиції.