Про нас

  “Famiglia Grande” – справжня італійська піца для великої родини величного міста. 

Вона поєднує в собі найкращі традиції приготування, для італійців піца більше, ніж просто національна страва, це культурна цінність країни, символ міцної родини.  

  •   Тільки справжня піч

Ми випікаємо нашу піцу в справжній італійській печі при температурі 400 oС, від всесвітньо відомого виробника. Завдяки цьому піца  “Famiglia Grande” має досконалий італійський смак.

  •   Спеціальне борошно для піци

Ми використовуємо італійське борошно вищого ґатунку, дрібного помелу  - "00". Саме тому піца "Famiglia Grande" така смачна і низькокалорійна.

  •   Фірмовий італійський соус “Pomodoro”

Соус для нашої піци готується з очищених перетертих томатів, привезених прямо з сонячної Італії.

  •   Справжня італійська моцарелла

Сир моцарелла - традиційно входить до складу італійської піци. Це молодий сир, що виготовляється в регіоні Кампанія. У кожну піцу ми додаємо саме його.

  •   Піцайоло

Смак нашої піци залежить від вміння, досвіду та натхнення піцайоло. Тому люди, які готують для Вас, пройшли відмінну школу у провідного майстра. Тільки впевненість в собі та позитивний настрій, дозволять приготувати піцу, яку любить Весь світ.

 

 

Замовлення та доставка

 

Піца – не лише смачна корисна страва, вона встигла стати уособленням веселого проводження часу в колі родини та  друзів. Вам варто просто зателефонувати й зробити замовлення – а ми додамо справжнього італійського смаку до Вашого дозвілля!

 

Працюємо щодня з 11:00 до 21:00

 

Доставку здійснюємо службою таксі.

 

Вартість доставки - 33.00 UAH

 

Єдиний тариф для мешканців та гостей нашого міста !

 


099 081 82 07


pizza-it.com


www.facebook.com/pizzeria.famiglia/

 

 Famiglia Grande – Родинні традиції.